Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Генетика на Синдромите на Дебелината

Филип Л. Билс,   Садаф И. Фаруки,   Стивен ОРајли  
Оригинален наслов на книгата : Genetics of Obesity Syndromes
ИСБН : 978-608-4535-86-7
Година на издавање : 2010
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: 1909 пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 302
Димензии : 160x230
Корица : мекаКраток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
4
0

Коментари од корисниците