Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Бумбарот Боби

Маја Мишевска ,   ил. Михајло Димитриевски– Тхе Мичо  
Оригинален наслов на книгата : Бумбарот Боби
ИСБН : 978-608-267-537-4
Година на издавање : 2022
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 21
Димензии : 210х210
Корица : мекаКраток опис

Повеќето деца се срамежливи. Понекогаш, на дечињата помеѓу четири- и шестгодишна возраст потешко им оди да склучат пријателства. Во повеќето случаи, проблем им е училиштето како нова средина, а понекогаш на децата едноставно не им се оди на училиште. Но, сето тоа го забораваат набрзо откако ќе се сретнат со своите врсници и кога играта ќе им стане „збирно место“. А тоа што ги олеснува нештата е љубезноста и обостраната желба за другарување.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците