Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Гасеницата Кики

Маја Мишевска ,   ил. Михајло Димитриевски– Тхе Мичо  
Оригинален наслов на книгата : Гасеницата Кики
ИСБН : 978-608-267-538-1
Година на издавање : 2022
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 21
Димензии : 210х210
Корица : мекаКраток опис

Понекогаш децата, а и возрасните потешко склучуваат пријателства. Иако се чини дека не прават ништо погрешно кога ќе ù пристапат на некоја личност со намера да другаруваат. Но, колку и да изгледа обесхрабрувачки кога некој ќе одбие другарство, не постои простор за откажување. Затоа што секој ќе си го најде својот сроден другар во животот.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците