Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Creative therapy: coloring book (antistress)

/ /  
Оригинален наслов на книгата : Creative therapy: coloring book (antistress)
ИСБН : 531-032-800-693-2
Година на издавање : 2022
Издавачка куќа : Скрипти
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 80
Димензии : 145х160
Корица : мекаКраток опис

•       40 coloring single-sided pages

•       Beautiful and unique designs

•       For relaxation and stress relief

•       For every skill levelОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците