Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Тајната градина: креативно боење (антистрес)

Оливија Георгиевска  
Оригинален наслов на книгата : Тајната градина: креативно боење (антистрес)
ИСБН : 978-608-267-490-2
Година на издавање : 2022
Издавачка куќа : Скрипти
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 80
Димензии : 210х297
Корица : мекаКраток опис

Обој и врами!

Oваа боенка содржи 19 прекрасни илустрации на цветови од градината. На задната страна од секој цртеж за боење е даден и опис на цветот и приказна или легенда поврзана со него. Обоените цвеќиња можете да ги врамите и потоа со нив да ги разубавите вашите ѕидови.

Препуштете се на префинетите илустрации и уживајте во разиграните мотиви на најбујното годишно време – пролетта! Отворете ја вратата на вашата тајна градина и дозволете си релаксирано време, време без стрес, време само за вас!

 Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците