Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Нова Атлантида : поема

Петре Бакевски  
Оригинален наслов на книгата : Нова Атлантида : поема
ИСБН : 978-608-267-451-3
Година на издавање : 2022
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 188
Димензии : 140х200
Корица : мекаКраток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците