Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Бој со Дина и Додо 6: Животот на фарма

/  
Оригинален наслов на книгата : Бој со Дина и Додо 6: Животот на фарма
ИСБН : 531-032-800-632-1
Година на издавање : 2022
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 16
Димензии : Б6
Корица : мекаКраток опис

Бој со Дина и Додо!

Низ страниците на овие изданија ќе најдеш најразлични илустрации со Дина и Додо, кои можеш да ги обоиш по твоја желба!

• Развивање на фините моторни вештини на мускулите на рацете и прстите (графомоторни вештини)

• За јакнење на концентрацијата

• За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативностОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците