Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Составувај приказни со Дина и Додо : игра со картички

/  
Оригинален наслов на книгата : Составувај приказни со Дина и Додо : игра со картички
ИСБН : 978-608-267-251-9
Година на издавање : 2022
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: n/a
Димензии : 90х150
Корица : мекаКраток опис

Во овој сет картички со Дина и Додо многу приказни чекаат да бидат раскажани. Уживајте, забавувајте се, раскажувајте и смејте се на глас!

• За поттикнување на детската имагинација, фантазијата и креативното размислување

• За унапредување на јазичните вештини и убавото говорење

• За стекнување самодоверба и развој на социјалните вештини

• За развој на логичките капацитети и способности кај децатаОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците