Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Карши

Маријана Котевска-Георгиева  
Оригинален наслов на книгата : Карши : (збирка песни)
ИСБН : 978-608-267-386-8
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 96
Димензии : 120х200
Корица : мекаКраток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците