Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Тото мачката-нинџа и суперѕвездената катастрофа

Дермот О’Лири  
Оригинален наслов на книгата : Toto the ninja cat and the superstar catastrophe
ИСБН : 978-608-267-228-1
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 192
Димензии : 128х197
Корица : мекаКраток опис

Добре дојдовте на ,,Мачконбери''!


Најневеројатниот животински музички фестивал...вообичаено.

Но, годинава еден зол криминалец има пакосен план.

Дали Тото ќе го oткрие пред да биде предоцна?Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците