Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Комплет Мајк Викинг

Мајк Викинг  
Оригинален наслов на книгата : Комплет Мајк Викинг
ИСБН : 5310328006673
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 576
Димензии : 135х182
Корица : мекаКраток опис

Комплетот од авторот Мајк Викинг ги содржи следниве книги:

1. Уметноста на создавање спомени 

2. Мала книга за Хиге 
Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците