Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Музички постер „НОТНА ПИРАМИДА“

н/а  
Оригинален наслов на книгата : Музички постер „НОТНА ПИРАМИДА“
ИСБН : 531-032-800-627-7
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : б2
Корица : мекаКраток опис

За секоја музичка училница и за детските соби на учениците по музика.

 Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците