Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Размислувај како Шерлок Холмс

Карло Калцан ,   Соња Скалко  
Оригинален наслов на книгата : Размислувај како Шерлок Холмс
ИСБН : 978-608-247-712-1
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 96
Димензии : 165х235
Корица : мекаКраток опис

На половина пат помеѓу прирачник и разиграна лабораториска вежбанка, Размислувај како Шерлок Холмс е патување низ раскажување, активности и игри со кои ќе откриеш како да го вежбаш твојот ум за набљудување, логика, концентрација и  селективна меморија, следејќи ги трагите на најгенијалниот детектив на сите времиња.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците