Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Размислувај како гениј

Карло Калцан ,   Соња Скалко  
Оригинален наслов на книгата : Размислувај како гениј
ИСБН : 978-608-247-711-4
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 96
Димензии : 165х235
Корица : мекаКраток опис

На половина пат помеѓу прирачник и разиграна лабораториска вежбанка, Размилсувај како гениј помага да се подобри меморијата и концентрацијата, да се активираат логичките процеси на учење, да се развива имагинацијата и креативноста.
Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците