Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

СНЕШКО. Дневникот на едно кутре

Снешка Трајковска  
Оригинален наслов на книгата : СНЕШКО. Дневникот на едно кутре
ИСБН : 978-608-267-332-5
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 60
Димензии : 140х200
Корица : мекаКраток опис

Јас сум Снешко Беличковски. Мајчин јазик ми е кучешкиот. Течно го лаам и беспрекорно го разбирам.

Кога дојдов кај Мила почнав да го учам и да го разбирам јазикот на човеците...

Само, тежок ми е за лаење, уште не знам да лаам како човец. Не, не, како...Како човек! Ми текна!Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците