Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Волшебните прегратки

Марија Костадиновска  
Оригинален наслов на книгата : Волшебните прегратки
ИСБН : 978-608-267-321-9
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 58
Димензии : 140х200
Корица : мекаКраток опис

Кога жителите на Гушкоград се среќни, Ведран е уште посреќен.

Но, кога се тажни, тогаш Ведран веднаш вади од ранецот една од своите најтопли прегратки и го прегрнува секој што е тажен.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците