Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Ранец со тркала Minnie

/  
Оригинален наслов на книгата : TROLLEY 3D NURSERY MINNIE
ИСБН : 8427934286980
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : Cerda
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : 25х31
Корица : тврдаКраток опис

Материјал: 67%POLYESTER / 33%EVA 

Димензија: 25 х 31 х 10 см 

Тежина: 0.650 кгОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците