Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Ранец LOL

/  
Оригинален наслов на книгата : BACKPACK CASUAL HAIR LOL
ИСБН : 8427934305117
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : Cerda
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : 21.5х26
Корица : мекаКраток опис

Материјал: 90%POLYESTER / 10%PU 

Димензија: 21.5 х 26 х 10 см 

Тежина: 0.343 кгОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците