Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Рачна торба Minnie Mouse

/  
Оригинален наслов на книгата : HANDBAG SHOULDER STRAP HAIR MICKEY
ИСБН : 8427934305414
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : Cerda
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : 18x18
Корица : мекаКраток опис

Материјал: 100%POLYESTER 

Димензија: 18 х 18 х 4 см 

Тежина: 0.183 кгОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците