Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Рачна торба LOL

/  
Оригинален наслов на книгата : Lol Belt Bag
ИСБН : 8427934289493
Година на издавање : 2019
Издавачка куќа : Cerda
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : 26x11
Корица : мекаКраток опис

Материјал: 50% polyester / 30% PVC / 20% PU

Димензија: 26 х 11 х 5 см 

Тежина: 0.100 кгОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците