Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Ранец LOL

/  
Оригинален наслов на книгата : CASUAL BACKPACK BRIGHT FASHION LOL
ИСБН : 8427934289295
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : Cerda
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : 31x40
Корица : мекаКраток опис

Материјал: 50%POLYESTER/30%PVC/20%PU

Димензија: 31 х 40 х 13 см 

Тежина: 0.592 кгОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците