Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Рачна торба Minnie Mouse

/  
Оригинален наслов на книгата : Mickey Mouse Party Bag
ИСБН : 8427934296460
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : Cerda
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : 21х14
Корица : мекаКраток опис

Материјал: 80%Polyester / 20%Pet

Димензија: 21 x 14 x 1 см 
Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците