Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Се викам Лена

Јагода Глигоровска  
Оригинален наслов на книгата : Се викам Лена
ИСБН : 978-608-267-239-7
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Попули
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 208
Димензии : 145х205
Корица : мекаКраток опис

Животот е сложувалка на која ѝ недостигаат клучните делови и сите имаме обврска да ги најдеме. Едниот дел од сложувалката е кај нас, другиот е кај другите, а решението е во малечката волшебничка Лена. Можеби токму таа е решението на нештата кои никогаш не се онакви какви што ни изгледаат.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците