Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Не си сама

Грир Хендрикс,   Сара Пеканен  
Оригинален наслов на книгата : You are not alone
ИСБН : 978-608-267-014-0
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 408
Димензии : 145х205
Корица : мекаКраток опис

Веројатно познаваш некој како Шеј Милер.

Таа сака да најде љубов, но не успева во тоа.

Таа сака да се чувствува исполнето, но нејзината работа е во  ќорсокак.

Таа сака да припаѓа, но нејзниот живот е толку могу изолиран.


Веројатно не познаваш никого како сестрите Мур.

Тие имаат нераскинлив круг од пријатели.

Тие го живеат најгламурозниот живот.

Тие секогаш го  добиваат она што ќе го посакаат.

 

Шеј мисли дека го сака нивниот живот.

Но она што тие навистина го сакаат е нејзиниот.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците