Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Исидора Мун оди на преспивање

Хариет Мункастер  
Оригинален наслов на книгата : Isadora Moon has a Sleepover
ИСБН : 978-608-267-163-5
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 128
Димензии : 128х198
Корица : мекаКраток опис

                           Исидора Мун е посебна бидејќи е поинаква.

           Мајка ù е самовила, татко ù е вампир, а таа е по малку од двете.

Кога Исидора е поканета да преспие кај другарка ù Зои, на среќата ù нема крај, затоа што никогаш досега не била на преспивање!

А затоа што имаат торта за печење, полноќна гозба и бескрајна волшебна смеа за споделување, ќе мора да останат будни цела ноќ за да успеат да направат сè!Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците