Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Биди среќна ѕвездичка

Радмила Костова-Мила  
Оригинален наслов на книгата : Биди среќна ѕвездичка : со магичните приказни на Виктор и Леона
ИСБН : 978-608-267-141-3
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 64
Димензии : 140х200
Корица : мекаКраток опис

Приказните на Виктор и Леона

ве носат во среќната зона,

ако не си ги чул,

прочитај ги за да бидеш кул...
Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците