Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Јас сум Миа: Дневник за девојчиња

Јана Мишо  
Оригинален наслов на книгата : Јас сум Миа: Дневник за девојчиња
ИСБН : 978-608-259-887-1
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 128
Димензии : 145х205
Корица : мекаКраток опис

Тинејџерка си? Или можеби наскоро ќе бидеш?

Тогаш нема шанси да не ти се случуваат возбудливи работи во животот!

Ако имаш многу другарки, другари, дечко, симпатија, проблеми, убави настани, милениче, желби, соништа... сѐ тоа вреди да се запише во овој ДНЕВНИК!Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците