Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Комплет Пчеличката Маја- едукативни сликовници

Билјана С. Црвенковска  
Оригинален наслов на книгата : Комплет Пчеличката Маја- едукативни сликовници
ИСБН : 5310328005584
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 96
Димензии : 210х210
Корица : мекаКраток опис

Комплет ги содржи следниве книги:


1. Дали сте знаеле дека..

2. Роденденот на Маја

3. Големата потрага

4. Книга за времетоОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците