Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Миа во Амстердам (Јас сум Миа #2)

Јана Мишо  
Оригинален наслов на книгата : Миа во Амстердам (Јас сум Миа #2)
ИСБН : 978-608-259-826-0
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 128
Димензии : 145х205
Корица : мекаКраток опис


„Не одам.“

„Како мислиш, не одиш?“

„Така, не одам.“

„Со купени карти! И спакувани куфери!“ 

Па, што ако
Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците