Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Баклава IV

Баклава  
Оригинален наслов на книгата : Албум IV
ИСБН : 123456789
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : 31/31
Корица : тврдаКраток опис

Албумот „IV“ - овој колоритен албум е создаван во концептот на бои. Секоја песна е посветена на конкретна боја, претставена преку музиката и стиховите. Сликата што ќе ја добиете слушајќи ги, е токму она расположение што ви ја предзвикува некоја од 13-те бои: тиркиз, пурпурна, чоколада, рузмарин, пендолира, сина, рубин, сребрена, сива, бела, невен, фламинго и сенка.Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците