Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Курвински хроники (роман сошиен од шест парчиња време)

Александар Русјаков  
Оригинален наслов на книгата : Курвински хроники (роман сошиен од шест парчиња време)
ИСБН : 978-608-259-760-7
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 1
Број на страни: 262
Димензии : 145х205
Корица : мекаКраток опис

Вознемирен сум како тинејџер пред губење невиност. Така се вели. Реално, немав време за вознемиреност пред Катерина да ми ја земе невиноста. Ама сега треперам. Имам неконтролирана тре­ма. За половина час ќе дојде жена што носи пари за да има секс со мене. Ќе станам проститутка. Машка курва. Катерина ја договори.Оценка од корисниците

5 звезди

3

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

2

Просечна оценка
3,4
5

Коментари од корисниците

01.07.2020 16:26:30   Anonymous напиша

bravo Aleks fenomenalno