Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Комплет за декорација на дрвена рамка

/  
Оригинален наслов на книгата : Best Friends, frame decoration
ИСБН : 5712854322218
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : CREATIVE
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : 21.5х16
Корица : тврдаКраток опис

Комплет за декорација на дрвена рамка со бисерна глина. Комплетот содржи: бисерна глина во бела и розева боја, 1 дрвена рамка, лепак со светки, сјајни мозаични каменчиња, пластелин во 4 бои и букви од ева пена. Возраст: 5+


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците