Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Креативен комплет за моделирање декорации со глина

/  
Оригинален наслов на книгата : Aliens´ Universe, modelling
ИСБН : 5712854313179
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : CREATIVE
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : /
Корица : тврдаКраток опис

Комплет за изработка на различни креативни декорации со бисерна, пенеста глина и пластелин. Комплетот содржи: бесерна, пенеста глина и пластелин во различни бои, стиропорни топчиња, очи, игли, гумени фигури, декоративни топчиња, жица и лепак. Возраст: 5+


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците