Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Креативен комплет за моделирање привезоци

/  
Оригинален наслов на книгата : Space Monsters, modelling
ИСБН : 5712854313155
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : CREATIVE
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : 8
Корица : тврдаКраток опис

Комплет за изработка на 3 привезоци за клучеви од бисерна и пенаста глина. Комплетот содржи: 3 текстилни форми на привезок, бисерна и пенеста глина во неколку бои, очи, топчиња за декорација и лепак. Должина на привезокот - 8cm. Возраст: 5+


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците