Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Комплет за изработка на плишени фигури (зелен)

/  
Оригинален наслов на книгата : Funny Friends, Fuzzy monsters, Green DIY
ИСБН : 5712854120067
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : CREATIVE
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : 21.5х18
Корица : тврдаКраток опис

Комплет изработка на плишени фигури. Текстилот е исечен на рабовите за шиење и декорациите се самолепливи. Комплетот содржи: 1 исечена фигура од текстил, самолепливи декорации, полнење, игла и конец. Возраст: 4+


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците