Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Комплет за моделирање со глина

/  
Оригинален наслов на книгата : Funny Friends, Dream Big
ИСБН : 5712854180078
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : CREATIVE
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : 12 x 23 x 5
Корица : тврдаКраток опис

Комплет за изработка на фигура - еднорог од пластелин и пенаста глина. Комплетот содржи: 4 различни бои на пластелин, 1 пенеста глина со светки и две фигури од стиропор во форма на јајце. Возраст: 4+


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците