Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Комплет за моделирање со глина

/  
Оригинален наслов на книгата : Funny Friends
ИСБН : 5712854180139
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : CREATIVE
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : 36.5x31x8
Корица : тврдаКраток опис

Комплет за изработка на смешни фигури - еднорог од пластелин и пенаста глина.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците