Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Matador дрвени коцки М034

/  
Оригинален наслов на книгата : Matador Maker M034
ИСБН : 9007102210345
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : MATADOR
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : /
Корица : тврдаКраток опис

Дрвени коцки за развој на моторни и когнитивни вештини. Комплет од дрвени коцки за градење едноставни модели: патка, воз, прасе. Комплетот содржи: 34 дрвени коцки и прирачник со 12 идејни решенија. Идеален за деца над 3 години.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците