Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Преглед на класични автомобили

Михаел Герман  
Оригинален наслов на книгата : Classic cars review
ИСБН : 978-608-259-677-8
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 387
Димензии : 240х306
Корица : тврдаКраток опис

Потрошени се реки мастило за опишување на убавината на автомобилите. За истакнување на она што класичните ав томобили ги прави толку неодоливи. Во книгата Преглед на класични автомобили ќе навлеземе длабоко во светот на најценетите автомобили на светот. Ќе ги претставиме од секаков аспект – колку се ретки, совршени и привлечни – до најситниот детаљ.

Ќе ги претставиме најдобрите и најпедантно зачуваните возила, иконите од својот вид, историски важните, прекрасните и со право најбараните автомобили, со живописни фотографии од култните икони чија естетска вредност оставила неизбришлив отпечаток во историјата на човековото творештво.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците