Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Хидраулична рака

/  
Оригинален наслов на книгата : KidzLabs / Hydrualic Arm
ИСБН : 4893156034144
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа :
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: n/a
Димензии : 24/22/6
Корица : тврдаКраток опис

Направи механичка рака и научи  како функционира хидрауличната технологија. Направениот уред може да дига и поместува предмети без електрична енергија.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците