Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Сè е во ред

Јасминка Петровиќ  
Оригинален наслов на книгата : Sve je u redu
ИСБН : 978-608-259-751-5
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 96
Димензии : 145x205
Корица : мекаКраток опис

Понекогаш не е лесно да бидеш млад. Има многу предизвици, дилеми, емоции, недоразбирања... Јунаците од оваа книга не се согласуваат со немирот и темнината. Тие избираат љубов наместо страв. Тие трагаат по нов ден, по слобода. Слушај, во ред е и ако се согласиш и ако не се согласиш со мене. 

Сè е сосема во ред.


Награда на „Политикин забавник“ за најдобра книга за млади во 2017 година.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците