Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Како се оди во Париз: прирачник со дневник за патување

Јана Мишо  
Оригинален наслов на книгата : Како се оди во Париз: прирачник со дневник за патување
ИСБН : 978-608-259-616-7
Година на издавање : 2019
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 84
Димензии : А5
Корица : мекаКраток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците