Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Фантастичниот господин Лисец

Роалд Дал  
Оригинален наслов на книгата : Fantastic Mr. Fox
ИСБН : 978-608-259-615-0
Година на издавање : 2019
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 96
Димензии : 125х195
Корица : мекаКраток опис

„Слушаш, господине Лисец?

Не си одиме дома сè додека не те обесиме на јаже!“Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците