Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Претседателот исчезна

Бил Клинтон ,   Џејмс Патерсон  
Оригинален наслов на книгата : The president is missing
ИСБН : 978-608-259-480-4
Година на издавање : 2019
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 488
Димензии : 145х205
Корица : мекаКраток опис

Политички трилер каков што може да напише само претседател на САД.

Претседателот исчезна. Цел свет е во шок. Причината за неговото исчезнување е многу пострашна отколку што можете да замислите.

Благодарение на зачудувачките детали кои можат да му бидат познати само на претседател на САД и неизвесноста каква што може да создаде само писател како Џејмс Патерсон, пред нас е најавтентичниот и највозбудливиот политички трилер на декадата.  Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците