Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

La vida de la Habana / Животот во Хавана

Роберто Брсакоски  
Оригинален наслов на книгата : La vida de la Habana / Животот во Хавана
ИСБН : 978-608-259-435-4
Година на издавање : 2019
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 132
Димензии : 215x215
Корица : мекаКраток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците