Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Боенка-Весели возила

/  
Оригинален наслов на книгата : Боенка-Весели возила
ИСБН : 5-310328-005065
Година на издавање : 2019
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 80
Димензии : А4
Корица : мекаКраток опис

- За развој на моторичките вештини кај децата

- За јакнење на концетрацијата

- За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативностОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците