Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Јас сум Миа

Јана Мишо  
Оригинален наслов на книгата : Јас сум Миа
ИСБН : 978-608-259-185-8
Година на издавање : 2019
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 136
Димензии : 145х205
Корица : мекаКраток опис

Стефан има девојка.  


МОЈОТ Стефан, што го ѕиркам веќе една година по ходници во школо, што ги терам другарките да ми кажуваат дали гледа во мене додека сум му свртена со грб, што еднаш едвај му кажав едно тивко „здраво“ и избегав, Стефан што замислував дека некогаш ќе ми го најде некако бројот и ќе ми пише порака, дека ќе ме викне да се видиме и дека ќе се фатиме и ќе бидеме засекогаш, ама НАЈЗАСЕКОГАШ заедно…

 

Има девојка. 


Лежев на кревет и гледав во таван. 


Многу сум глупава.Оценка од корисниците

5 звезди

12

4 ѕвезди

0

3 звезди

1

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

1

Просечна оценка
4,6
14

Коментари од корисниците