Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Европска унија: економија и политики

Али М. Ел  
Оригинален наслов на книгата : The European Union: economics and policies
ИСБН : 978-608-247-755-8
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 490
Димензии : 210х260
Корица : тврдаКраток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците