Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Шарено марено

Наташа Костовска  
Оригинален наслов на книгата : Шарено марено
ИСБН : 978-608-259-177-3
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 2
Број на страни: 72
Димензии : 240x300
Корица : тврдаКраток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

4

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
4

Коментари од корисниците

11.05.2020 00:44:59   Ana Obednikovska напиша

Прекрасна
01.02.2020 19:59:44   Anonymous напиша

Прекрасно