Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Dave’s kitchen: гответе насмеани

Давор Панчевски  
Оригинален наслов на книгата : Dave’s kitchen: Гответе насмеани
ИСБН : 978-608-259-140-7
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 120
Димензии : 167x220
Корица : тврдаКраток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

2

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
2

Коментари од корисниците